25.So11.05.16:30Bělotín – Želatovice 2:2 (2:1)
26.So18.05.17:00Želatovice – Velké Losiny

11.05.2024Bělotín – Želatovice 2:2 (2:1)
Sestava:

Čech – Calábek, Dlouhý, Bubeník, Goldemund – Chudoba M., Rychlík, Matušík – Zezulka, Rybka, Chudoba K.

Střídali: Mohapl, Němec, Král

Hodnocení:

Dnes nás čekal velmi silný soupeř s plno individuálně dobrými fotbalisty. Klíčem v tomto zápase pro nás byla velká aktivita a kvalita na míči. Kluci oboje splnili a myslím si, ze kromě posledních 10 minut první půlky jsme byli lepší, jak domácí. Byli jsme daleko vice na míči a domácí převážně nakopavané míče jsem velmi dobře uhrávaly. První půli jsme prohráli po dvou akcích domácích 2:1, ale druhá půle byla prakticky jen na půlce domácích. Podařilo se nám srovnat a měli jsme tam i další golové situace, které vyvrcholily posledním rohový kopem, pěknou hlavičkou, ale bohužel nad. Musím smeknout před mým týmem, který tak silný tým, jakým Belotín je, z mého pohledu přehrál a byl opravdu blízko vítězství.

Jiří Jemelka, trenér

04.05.2024Želatovice – Lipová 1:1 (0:1)
Góly:Rybka
Sestava:

Čech – Calábek, Dlouhý, Bubeník, Goldemund – Chudoba M., Rychlík, Král – Zezulka, Rybka, Mohapl

Střídali: Matušík, Krejčíř, Chudoba K., Dvořák, Koplík

Hodnocení:

Dnešní zapas přinesl v podstatě stejný obraz hry, jako zápasy předchozí. Soupeř v hlubokém bloku, ojediněly brejk a z toho branka v naši síti. Naše golové situace, 4 tutové a jen jeden gól. Proto remíza jen 1:1 v utkání, které jsme měli jednoznačně vyhrát. Fotbal se hraje na góly a ne na krásu, ale přesto musím říct, ze jsme rad, jakou hrou jsme se poslední dva zápasy prezentovali, protože se na to proste dá koukat.

01.05.2024Bohuňovice – Želatovice 1:4 (1:3)
Góly:Rybka, Rychlík, Zezulka, Matušík
Sestava:

Střídali: Matušík, Krejčíř, Jemelka, Koplík

Hodnocení:

Chtěli jsme dnes zlomit tu špatnou sérii zápasů, co máme za sebou a povedlo se. Hra od začátku zápasu měla parametry toho, jak se chceme prezentovat. Hra v tempu, kvalita na míči, prolínání postů a hlavně pozitivní nastavení týmu. A to poslední bych chtěl dnes vyzdvihnout a poděkovat klukům, jak důsledně a jako jeden tým šli za vítězstvím. Velmi dobře nám fungovala mladičká středová trojice, což mě moc potěšilo. Nicméně, je to vše jen jeden zápas a my se musíme stejně kvalitně nachystat na utkání příští a odrazit se od dnešního výkonu a ještě přidat.

28.04.2024Sulko Zábřeh – FC Želatovice 2:1 (2:0)
Góly:vlastní
Sestava:

Čech – Calábek, Dlouhý, Bubeník, Krejčíř – Chudoba M., Zezulka, Král – Rychlík, Rybka, Goldemund

Střídali: Mohapl, Koplík, Kurfurst

Hodnocení:

Zápas dvou rozdílných poločasů. První poločas jsme zaspali, nebylo tam nic, na čem má být náš fotbal založen..kvalita na míči, přístup, rychlost, bojovnost, chuť. Domácí byli lepší a pro mě překvapení i fotbalově, zaslouženě vyhráli 2:0. V poločase jsme si k tomu řekli své, kluci myslím cítili úplně stejně jako já, co vše tam chybí a druhy poločas byl toho důkazem. Domácí jsme skoro nepouštěli za půlku, hráli svižně, rychle a s chutí. Dali jsme branku na 2:1 a mělo utkání z naše strany mělo grady. Bohužel jen musím říct,že nám opět a zase chyběla větší kvalita na posledních 30 metrech a proto jsme už branku nedali a prohráli.
Musím říct, že se mi první poločas Zábřeh opravdu líbil, hrál kvalitní fotbal.
My prožíváme nejhorší sérii zápasů, od doby, co jsem mužstvo převzal. Vyhrabat se z toho můžeme ale jen sami a moc dobře víme, že se musíme odpichnout od toho, jak jsme hráli dnešní druhý poločas! A taky.. když nejde o život, jde o h…. Těšíme se na další zapas.

20.04.2024FC Želatovice – Dolany 1:2 (1:2)
Góly:Rybka
Sestava:

Čech – Calábek, Koplík, Bubeník, Krejčíř – Chudoba M., Dlouhý, Král – Rychlík, Rybka, Matušík

Střídali: Bielko, Zezulka, Chudoba K., Goldemund, Zehnálek

Hodnocení:

Dnešní hodnocení je celkem jednoduché. Naše dvě velké chyby v rozehrávce na začátku utkání a z toho 2 branky Dolan. Poté hluboký blok hostů a naše neúspěšně dobývání. Nemůžu klukům upřít snahu, ale momentálně nám chybí lehkost a herní pohoda.

13.04.2024Určice – FC Želatovice 1:1 (1:1)
Góly:Rybka
Sestava:

Čech – Calábek, Koplík, Bubeník, Krejčíř – Matušík, Dlouhý, Král – Chudoba K., Rybka, Zehnálek

Střídali: Mohapl, Bielko, Rychlík, Dvořák, Chudoba M.

Hodnocení:

Pro nás jednoznačně ztracené 2 body. Opět zápas,který rozhodly naše neproměněné příležitosti a že jsme jich měly. Celý zápas se odehrával v naší režii, ale musím i říct, že Určice bojovaly srdnatě a nechaly na hřišti všechno. I já svým klukům nemůžu vyčíst snahu a bylo vidět, jak chtějí vyhrát, ale opět jsme nebyli dobří v koncovce. Výstavba hry, kombinace,to vše mělo parametry, šance jsme si vytvářely, ale v této disciplíně jsme dnes pohořeli. Musíme se na to zaměřit a pracovat na tom, ono to hold nepřijde z ničeho nic, jde to ruku v ruce s tréninkem..Hlavu hore, jedeme dal, musíme se prostě zlepšit, nic víc, nic miň.

Jiří Jemelka, trenér.

06.04.2024FC Želatovice – Postřelmov 5:1 (2:0)
Góly: Dlouhý, Chudoba, Matušík, Bielko, Rychlík
Sestava:

Střídali: Němec, Mohapl, Bielko, Rychlík, Dvořák

Hodnocení:

Vysoké vítězství, ale nemůžu říct, že to byl jeden z našich nejlepších výkonu, to určitě ne. Kluci zaslouží pochvalu za to, že si za vítězstvím šli, šlo vidět touhu a chuť, ale občas nám to skřípalo v kombinaci. Dělalo nám problém i hriště, které není teď, bohužel, momentálně v nejlepší formě. Vážíme si tohohle vítězství, protože soupeř nehrál vůbec špatně. My musíme neustále makat na tom, abychom byli lepší v kombinaci a měli utkání více pod kontrolou.

31.03.2024Brodek u Přerova – FC Želatovice 2:0 (0:0)
Góly:
Sestava:

Dvořák – Calábek, Koplík, Rybka, Bubeník – Matušík, Dlouhý, Král – Chudoba M., Chudoba K., Zehnálek

Střídali: Němec, Ťapťuch, Kurfurst, Rychlík

Hodnocení:

Brodek byl dnes po dlouhé době tým, když nepočítám Medlov, kterého jsme herně nepřehráli. Musím říct, že byl dobře nachystaný, hrál poctivý fotbal plný chuti a srdce. Nám dnes zápas nesedl. Co z toho, že máme držení míče ve vysokém procentu, co z toho, že máme více že hry, nic. Náš fotbal je naivní, bez špetky agresivity, náš fotbal prostě přestal mít „koule“! A za to je zodpovědný trenér. Musí své hráče připravit daleko lépe, musí v nich vzbudit více chuti, více nadšení. Kluci mají na to, aby takové zápasy zvládali, aby byli prostě lepší! Musíme teď udělat vše pro to, abychom to zlomili, osvěžili a zase začali vyhrávat. A my zase začneme, jsem o tom pevně přesvědčen.

23.03.2024FC Želatovice – Mohelnice 1:1 (0:1)
Góly:Zezulka
Sestava:

Dvořák – Calábek, Koplík, Rybka, Bubeník – Matušík, Dlouhý, Král – Chudoba M., Zezulka, Chudoba K.

Hodnocení:

16.03.2024Litovel – FC Želatovice 1:1 (0:1)
Góly:Dlouhý
Sestava:

Dvořák – Calábek, Koplík, Bubeník, Goldemund – Matušík, Dlouhý, Král – Chudoba M., Zezulka, Chudoba K.

Střídali: Němec, Mohapl, Rychlík

Hodnocení:

Dnešní zápas jsme chtěli zvládnout, jak herně, tak i výsledkově, což se nám v prvním případě povedlo částečně a v druhém vůbec. Zápas byl hlavně o tom, jestli proboříme hluboký obranný blok domácích, či ne. První půle byla z naší strany celkem dobrá a vedli jsme 1:0. Druhá půle začala opět naším tlakem, ale soupeř po 5 minutách prakticky z jedné svoji nebezpečné akce, co měl za zápas, dokázal srovnat. Od té chvíle už se hrálo na jednu branku a byla jen otázka, jestli vítězný gól dáme, nebo ne. Nepodařilo se. Může se stát, že dostaneme branku z ojedinělé akce, ale musím říct, že jsme opět nebyli dobří v poslední fázi hřiště. Chybí mi tam větší zarputilost, kvalita v dohrání akcí, agresivita, sebevědomí, náběhovost. Ještě jsme nechytili ten správný rytmus, ale věřím, že to zase přijde. Chválím i domácí, kteří nechali na hřišti opravdu všechno a dovedli utkání do remízového stavu.

09.03.2024FC Želatovice – Medlov  0:5 (0:3)
Góly:
Sestava:

Dvořák – Calábek, Rybka, Bubeník, Goldemund – Matušík, Bielko, Chudoba M. – Zezulka, Chudoba K., Rychlík

Střídali: Němec, Koutný, Krejčíř, Dlouhý, Koplík

Hodnocení:

11.11.2023FC Želatovice – Bohuňovice  1:0 (0:0)
Góly:Matušík
Sestava:

Čech – Calábek, Rybka, Bubeník, Krejčíř – Matušík, Král, Chudoba – Zezulka, Čtvrtníček, Zehnálek

Střídali: Němec, Mazur, Dlouhý, Jemelka

Hodnocení:

29.10.2023Čechovice – FC Želatovice  2:6 (1:2)
Góly:Zezulka 2x, Zehnálek, Čtvrtníček, Němec, Rybka
Sestava:

Hodnocení:

Čekal nás těžký soupeř, který má v této sezóně velmi dobré výsledky. První poločas z naší strany nebyl úplně ideální, nedostali jsme se pořádně do tempa, hodně kazili a nehráli, co je nám vlastní. Podařilo se nám dát krásnou branku a poločas jsme vedli 1:0,ale v kabině byl trochu zvýšený hlas, protože jsme nevystupovali, jako tým a málo jsme běhali. Jsem rád, že si kluci vzali slova k srdci a druhá půlka už byla velmi dobrá. Tvořili jsme si od začátku šance a vstřelili další 3 branky. Jsem rád za tohle vítězství, Rapotín má svoji kvalitu a u nás to hlavně první půli ukázal. Máme poslední dva zápasy a je potřeba pokračovat až do konce!

21.10.2023FC Želatovice – Rapotín  4:0 (1:0)
Góly:Zehnálek, Chudoba, Čtvrtníček, Matušík
Sestava:

Střídali: Němec, Koplík, Mohapl, Král

Hodnocení:

14.10.2023Velké Losiny – FC Želatovice  0:1 (0:1)
Góly:Zehnálek
Sestava:

Čech – Calábek, Rybka, Goldemund, Krejčíř – Matušík, Dlouhý, Chudoba – Zezulka, Čtvrtníček, Zehnálek

Střídali: Němec, Koplík, Mohapl, Kurfurst

Hodnocení:

Jeli jsme do Losin s respektem, protože tam se nikdy nehraje lehce. První poločas byl z naší strany velice kvalitní, dobře jsme četli volné prostory a využívaly jich. Tvořili jsme si prilezitosti, ale ne a ne nám to tam spadnout. Ujala se až velice pěkná, rychlá akce a pěkné zakončení Robina Zehnalka. Poločas tedy 1:0. Druhá půle už nebyla tak suverénní, terén nás začal maličko zlobit a taky jsme opět úplně zbytečně ztratili kus takového sebevědomí na míči. I přesto si myslím, že jsme byli lepším týmem a tolikrát, kolikrát jsem šli sami na brankáře, už ani nevím. Když už jsme nedali gól ani do prázdné branky, museli jsme to uhrát pozornost obranou a nasazením. Kluci za tohle zaslouží pochvalu, ale musíme se zaměřit na naší koncovku. Z dobře rozehranéh utkání opět uděláme zbytečné drama.

07.10.2023FC Želatovice – Bělotín 1:1 (0:0)
Sestava:

Střídali: Goldemund, Dlouhý, Němec, Koplík, Mohapl

Hodnocení:

Dnes jsme opravdu moc chtěli být tím týmem, co poprvé porazí velmi dobrý tým z Bělotína. Chtěli jsme na hřišti nechat absolutně vše a naši hrou soupeře porazit. Bohužel, naše plány nám přetrhla již pátá minuta, kdy jsme udělali chybu uprostřed hřiště, hostující hráč šel sám na brankáře, náš stoper ho brnkl přes nohy a viděl zaslouženou červenou kartu. Jednalo se o jednoho z našich klíčových hráčů a v té době bychom brali remízu asi všemi deseti. Že čtyřčlenné obrany jsme přešli na tříčlennou a musím říct, že fungovala výborně. Myslím, že první poločas byl i přesto, co nastalo, vyrovnaný a skončil bez branek. V poločase jsem kluky nabádal, ať pořád hraji svoji hru, na míči, trpělivě a neustále koncentrovaně. Hosté se ujali vedení po naší nešťastné vlastní brance, ale moje mužstvo nic nevzdalo a přebralo otěže hry. Tlačili jsme se za vyrovnáním a byli jsme za to odměněni. Kluci jeli na 100% a chtěli jsme zápas otočit. Bohužel, v těch posledních minutách uz jsme si nevytvořily takový tlak, jaký bych si představoval a utkání skončilo remízou. I když nejsme úplně spokojení, protože jsme chtěli před našema fanoušky vyhrát, tak můj tým zaslouží pochvalu, jak tento zápas, skoro celý o jednoho míň, odehrál.

01.10.2023Lipová – FC Želatovice 1:1 (1:0)
Góly:Čtvrtníček
Sestava:

Čech – Calábek, Rybka, Bubeník, Krejčíř- Matušík, Král, Chudoba – Zezulka, Čtvrtníček, Zehnálek

Střídali: Goldemund, Dlouhý, Němec, Koplík

Hodnocení:

Dnes jsme přišli o dva body, protože, dle mého, jsme byli jasně lepším týmem. Lipová hrála z hlubokého bloku a čekala na nějaké brejkové situace. Jeden ze dvou ji vyšel a vedla 1:0. Soupeř se jinak soustředil hlavně na obranu a my se tam stěží dostávali. V poločase jsme tedy prohrávali 1:0, ale chtěli jsme pokračovat v tom, co je nám vlastní, na balóně a bavit se naši hrou. Druhá půle už byla za mě jen a zase o dobývání domácí velice zatažené obrany. Srovnali jsme a pak už byla jen otázka,zda přidáme další branku, či ne. Bohužel, nepodařilo se, i když jsme na to situace měly a nevyřešily je, což jde za naší nekvalitou v té nejposlednější fázi. Kluky ale chci pochválit, na naší hru se dá dívat, je to pěkný fotbal, který musí bavit! Musíme se ještě více zaměřit na tu poslední fázi před soupeřovou brankou.

28.09.2023FC Želatovice – Konice 4:0 (3:0)
Góly:Zezulka, Čtvrtníček 3x
Sestava:

Čech – Calábek, Rybka, Bubeník, Krejčíř- Dlouhý, Král, Chudoba – Zezulka, Čtvrtníček, Zehnálek

Střídali: Jemelka, Bielko, Mazur, Goldemund, Kurfurst, Koplík

Hodnocení:

Dnes velmi dobrý výkon z naší strany. Koncentrace, kvalita, chuť, to vše tam dnes bylo a zaslouženě jsme vyhráli. Škoda jen,že se nám na závěr celkem ošklivě zranil Marťa Bielko a doufám, že to nebude nic většího. Chci tímto i poděkovat trenérovi hostů, že hned přispěchal a pomohl Martina připravit na odvoz do nemocnice.

23.09.2023FC Želatovice – Zábřeh 3:1 (2:1)
Góly:Bubeník
Sestava:

Střídali: Jemelka, Bielko, Mazur, Kurfurst, Koplík

Hodnocení:

První poločas byl z naší strany dobrý, kvalita na míči, pohyb, ale pořád mi tam chybí ještě větší odvaha dobrým uvolněním překonat nízký obranný blok, se kterým Zábřeh přijel. Druhý poločas za mě dobrý nebyl, neměli jsme utkání dobře pod kontrolou, stal se z toho více boj, než fotbal a myslím, že na to mělo vliv i neustále se horšící hriště, na kterém už moc nejde hrát fotbal, který chceme. Ale zvládli jsme to, musím pochválit naši obranou čtverku, která soupeře nepoustěla do nebezpečných situací. Nyní máme doma Konici, která se zvedá a bude to těžký soupeř, musíme přidat!

17.09.2023Dolany –  FC Želatovice 3:1 (1:1)
Sestava:

Střídali: Matušík, Tichavský, Koplík

Hodnocení:

V této sezóně máme zatím ten dar, že umíme udělat ze soupeřova brankáře hrdinu utkání. Dnešní zápas tohle opět potvrdil. Domácí hráli že zataženého velmi dobře organizovaného bloku a snažili se chodit do rychlých brejků. My jsme se s tím v první půli vypořádávali celkem dobře a byli jsme hodně času na míči. Za mě jsme se ale velmi málo dostávali do situaci z kraje hřiště, chyběla nám ostrost, rychlost, vítězné souboje 1 na 1. Z ojedinělé akce a našem nedůrazu před šestnáctkou jsme po odraženém míči inkasovali na 1:0. Nedlouho na to jsme srovnali z pěkné akce.

Druhou půlku jsme ale nezačali dobře, utkání bylo vyrovnané a my z druhé šance domácích inkasovali další gól. Od té doby jsme začali dobývat branku domácích a mezi 60. až 80. minutou jsme měli minimálně 5 velkých příležitostí z čehož v jedné jsme šli sami na brankáře, který opět chytil a držel domácí vedení. Bohužel, neprosadili jsme se a proto jsme prohráli. Domácí měli velmi dobře postavený hluboký blok a byli nepříjemným soupeřem. Nám chyběl daleko větší tlak do branky a zachování klidu v šancích, které jsme si vytvořili.

09.09.2023 FC Želatovice – Určice 3:1 (2:0)
Góly: Čtvrtníček 3x
Sestava:

Čech – Calábek, Rybka, Bubeník, Krejčíř- Dlouhý, Král, Chudoba – Jemelka S., Čtvrtníček, Zehnálek

Střídali: Skopal, Mazur, Bielko, Němec, Tomek Š.

Hodnocení:

Chtěli jsme dnes potvrdit body z venkovního zápasu a domácí utkání zvládnout. Od začátku jsme, dle mého, velice dobře kontrolovali hru, hráli hodně s míčem a měli dostatečnou kvalitu. V poločase jsme vedli 2:0, ale opět mě mrzely další neproměněné šance. V druhé půli už jsme hru kontrolovali a krom posledních 10 minut to bylo dle mých představ. Jsme ale velice smutní z toho, že si náš hráč, Vojta Skopal, na konci zápasu poškodil achilovku a bude nám delší dobu chybět. Skopi drž se a v zimě si zase s náma!

03.09.2023 Postřelmov – FC Želatovice 1:3 (1:3)
Góly: Bubeník, Čtvrtníček, Zezulka
Sestava:

Čech – Calábek, Rybka, Bielko, Bubeník- Dlouhý, Král, Chudoba – Zezulka, Čtvrtníček, Zehnálek

Střídali: Ťapťuch, Skopal

Hodnocení:

Dnes to nebyl moc koukatelný zápas, ale spíše velice bojovný. Z naší strany byla dobrá hra prvních 20 minut, kdy jsme i vstřelily dvě pěkné branky. Poté jsme, dle mého, lítali někde v oblacích, že se nemůže již nic stát a vše bude ok. Ale nebylo, Postřelmov přidal na důraze, vstřelil branku a nás to zase sestřelilo zpět na zem. Od té doby to bylo bojovné utkání, na celkem těžkém terénu. Druhý poločas byl podobný a nám se v úplném závěru podařilo utkání rozhodnout. Postřelmov hrál bojovný, houževnatý fotbal a musím pochválit i domácí fanoušky, kteří svůj tým hnali za vyrovnáním, takovou atmosféru bych si někdy přál i na našem domácím zápase. Tady se body nebudou sbírat lehce.

27.8.2023 FC Želatovice – Brodek u Přerova 2:2 (2:0)
Góly: Čtvrtníček, Dlouhý
Sestava:

Čech – Calábek, Rybka, Bielko, Bubeník- Dlouhý, Král, Chudoba – Zezulka, Čtvrtníček, Matušík

Střídali: Jemelka, Skopal, Bielko, Kurfurst, Němec

Hodnocení:

Dnes není moc, co hodnotit. Podali jsme nejhorší výkon ve čtyřech zápasech podzimu. Měli jsme maličko problém se sestavou, někteří museli jít i v sobotu za béčko, k tomu dovolené, ale na to se vymlouvat nechci.. Sestava, která nastoupila měla vyhrát, remíza je pro nás neúspěch! První poločas ještě snesl parametry, vedli jsme 2:0 a minimálně 4x se ocitli ve vyložené šanci, bohužel, zápas jsme opět v této pasáži nerozhodli. Druhý poločas byl z naší strany velice špatný, nejeli nám nohy, nejela nám hlava, byli jsme ustrašeni a Brodek byl lepší. Nicméně nepamatuju si, že by měl vyloženou šanci. Opět místo, abychom vyřešili brejkové situace 3 na jednoho, 4 na jednoho, dostaneme dva góly v závěru po našem nedůrazu. Jsem hrozně zklamaný a řeknu to tady natvrdo, jsem i zklamaný ze svých hráčů, protože z nich necítím tu správnou motivaci a chuť hrát o příčky nejvyšší, což se projevuje jak tréninkovou, tak i zápasovou docházkou.

19.8.2023 Mohelnice – FC Želatovice 2:2 (1:1)
Góly: Čtvrtníček, Zehnálek
Sestava:

Čech – Calábek, Rybka, Bubeník, Krejčíř – Dlouhý, Král, Zezulka – Zehnálek, Čtvrtníček, Matušík

Střídali: Jemelka, Bielko, Kurfurst, Koplík

Hodnocení:

Dneska se nám po tomto zápase nebude usínat dobře. Jsme smutní, jsme zklamání,ale to fotbal přináší. Místo, aby byl zápas rozhodnut do 60. minuty v náš prospěch, dostaneme vyrovnávací branku v poslední minutě z ojedinělé akce soupeře.

Na začátku utkání nám Mohelnice dělala problémy a po chybě v obraně a následném penaltovém faulu jsme prohrávali 1:0. Od této chvíle jsme ale hráli velmi dobrý fotbal, hodně na míči, tvořili jsme si šance a zaslouženě otočili na 2:1. V rozmezí od 50. do cca 65. minuty jsme měli tolik dalších příležitostí ke vstřelení gólu, které prostě musíme dát a zápas rozhodnout. Soupeře jsme k míči moc nepouštěli a utkání velice dobře kontrolovali. Bohužel, v 88.minutě přišla jedna z mála akcí domácích a Roman Kuba to velice pěkně vyřešil a nahrál na srovnávací branku.

Jsme zklamání, smutní, ale musíme zvednout hlavu a pokračovat v naší hře, na kterou se, dle mého, dá dívat a jde vidět, že kluky to baví.

12.8.2023 FC Želatovice – Tatran Litovel 5:0 (2:0)
Góly: Čtvrtníček 2x, Dlouhý 2x, Kurfurst
Sestava:

Čech – Calábek, Rybka, Bubeník, Krejčíř – Dlouhý, Král, Chudoba – Zehnálek, Čtvrtníček, Matušík

Střídali: Jemelka, Zezulka, Němec, Kurfurst, Koplík

Hodnocení:

První utkání nové sezóny se mi hodnotí dobře. Chtěli jsme utkání zvládnout, hrát hodně na míči a být trpělivý v dobývání soupeřovy obrany. To se nám od první minuty dařilo a v poločase jsme měli dvougólový náskok. Po přestávce jsme pokračovali ve slušném tempu i celkovém pojetí hry a dovedli jsme zápas do vítězného konce. Jdeme ale dál, víme, že před sebou máme dvě těžké utkání, které prověří, jak jsme na sezónu nachystaní.