25.18.06.17:00Vrchoslavice – Želatovice B

1.5.FC Želatovice – Horní Moštěnice 2:1 (2:1)16:30
Sestava:

Dlouhý – Jemelka, Čtvrtníček J., Koplík, Stavěl – Bernhauer, Mohapl, Rychlík – Němec, Zlámal, Jemelka St.

Střídali: Schropfer, Klimek, Čtvrtníček T.

Hodnocení:

Zápas se bude hodnotit kladně pouze z důvodu vítězství a získání 3 bodů nepředvedli jsme výkon z posledních 3 zápasů kde jsme dominovali a vytvořili si spoustu šancí. Tento zápas jsme ukopali a urvali svoji bojovností. Do zápasu jsme šli s provizorním brankářem L. Dlouhým, který se blýskl velmi dobrým výkonem na netradičním postu v sestavě i tak první střela v utkání skončila v naší bráně ve 4.min jsme nepokryli na našem vápně odražený míč po dlouhém autu do vápna a hostující hráč měl dostatek času umístěnou střelou otevřít skóre zápasu. Po inkasované brance jsme začali přebírat otěže zápasu a v 18. min jsme se dočkali vyrovnání na 1:1 V. Koplíkem . Po rychlém nákopu našeho netradičního brankáře a prodloužením míče M. Zlámalem za obranu na P. Němce, který proměnil průnik jsme šli do vedení 2:1. O přestávce jsme si řekli co zlepšit v 2. poločasu mít malé hřiště a dávat si pozor na dlouhé nakopávané balóny za obranu. Soupeř si vypracoval nějaké šance ale to obrana s L. Dlouhým vyřešili, naše jediná šance přišla až v 86.min kdy T. Čtvrtníček centroval míč do vápna na P. Němce který minul. V dalším kole zajíždíme na derby s Újezdcem kde budeme chtít náš výkon zlepšit a pokračovat ve vítězné sérii. Jedeme dál do vyšších pater tabulky

Čtvrtníček Jan, kapitán

24.4.Troubky – FC Želatovice 2:6 (1:2)16:00
Góly: Němec 3x, Mohapl 2x a Jemelka Jak.
Sestava:

Dostál – Schropfer, Čtvrtníček, Petráš, Stavěl – Bernhauer, Mohapl, Braun – Němec, Zlámal, Jemelka Jak.

Střídali: Herman, Cagaš, Sedláček, Ťapťuch

Hodnocení:

Dnes jsme zajížděli k dalšímu utkání do Troubek, kde jsme chtěli pokračovat na vítězné vlně. Tým a sestava, která šla do utkání odvedli dobrou práci. Zápas pro nás začal dobře opět jsme šli rychle do vedení po krásné krajní kombinační akci M. Mohapl 0:1 ani ne za 2min. se krásnou křižnou střelou prezentoval P. Němec 2:0 před koncem 1.poločasu přišla bouřka i s kroupy a rozhodčí po domluvě s kapitány přerušil utkání to nám spíše uškodilo a po návratu na hřiště domácí snížili na poločasových 1:2 . Druhý poločas jsme začali ale výborně a hned po začátku jsme zvýšili na 1:3 další gól přišel po pěkném pasu od R. Stavěla za obranu domácích který posadil na hlavu P. Němce 1:4 po důrazu na malém vápně už to bylo 1:5. Po náhodné akci domácích kdy nám propadl po autovém vhazování míč až na malé vápno snížili Troubky na 2:5. Poslední gól v utkání ale patřil nám kdy svůj hattrick završil P. Němec který střelou k tyči z 20m upravil skóre na 2:6. Dobrý výkon jsme tentokrát korunovali i počtem vstřelených branek, jedeme dál na vítězné vlně do vyšších pater.

17.4.FC Želatovice – Sokol Otaslavice 4:0 (3:0)16:00
Góly: Král 2x, Koplík, Němec
Sestava:

Dostál – Jemelka Jak., Čtvrtníček, Mackovík, Goldemund – Tomek, Koplík, Rychlík – Němec, Král, Braun.

Střídali: Klimek, Dlouhý, Cagaš, Jemelka St., Stavěl, Schropfer

Hodnocení:

Do zápasu jsme šli s jasným cílem potvrdit dobrý herní i výsledkový výkon z Pivína. Vstup do utkání se nám povedl kdy jsme šli rychle do vedení 2:0 pak přišel nešťastný moment na půlce hřiště a po faulu našeho hráče jeho vyloučení tento moment nás na chvíli přibrzdil v jinak výborném výkonu, ale i tak jsme do poločasu navýšili po důrazu ve vápně skóre na 3:0. V 2.poločasu i v oslabení jsme byli lepším mužstvem a brzy jsme navýšili skóre na konečných 4:0 konečný výsledek mohl být i vyšší škoda několika vyložených šancí které se nám nepovedli proměnit. Pozitivum z utkání a to velké je čisté konto na naší straně. Jedeme dál na naší cestě dostat se do vyšších pater tabulky kam určitě patříme

10.4.

Pivín – FC Želatovice 1:5 (1:3)15:30
Góly: Jemelka St. 2x, Němec 2x, Král
Sestava:

Dostál – Jemelka Jak., Čtvrtníček, Koplík, Goldemund – Tomek, Mohapl, Rychlík – Němec, Král, Jemelka St.

Střídali: Stavěl, Schropfer, Bernhauer

Hodnocení:

Venkovní zápas v Pivíně se hodnotí velmi dobře ať už výsledkově nebo předvedenou hrou. Vstup do utkání se nám sice nepovedl a už ve 4.minutě jsme inkasovali gól ze standartní situace, naštěstí se nám podařilo rychle vyrovnat skóre na 1:1 zásluhou P. Němce. V průběhu zápasu se nám dařila hra po krajích hřiště kde máme rychlé hráče po jednom z takových útoků jsme otočili stav utkání na 2:1 a během chvilky po další akci z lajny to bylo 3:1 , soupeř spoléhal na dlouhé nakopávané balóny za obranu, ale s těmi si naše obrana dokázala poradit. V 2.poločasu jsme pokračovali v dobrém výkonu a hned na začátku jsme šli sami na brankáře jenže jsme neproměnili. Gól přišel o něco později opět po křídelní akci 4:1. Další posun skóre přišel po chybě domácích v rozehrávce 5:1 a tím jsme uzavřeli gólový účet zápasu. Domácí si vypracovali dokonce utkání ještě 3 vyložené šance ale nebylo jim přáno se gólově prosadit. Snad nás vítězství nakopne a potvrdíme výkon i předvedenou hru doma v dalším utkáním s Otaslavicemi.

27.3.FC Želatovice – Kovalovice 1:2 (1:0)14:00
Góly: Jemelka St.