11.9.2022 FC Želatovice ‚B‘ – Kovalovice 0:2 (0:1)

Dostál – Koplík, Čtvrtníček, Klimek, Jemelka – Tomek, Rychlík, Bielko – Němec, Zlámal, Mohapl.

4.9.2022 Dub n. M. – FC Želatovice ‚B‘ 4:4 (4:0)
Sestava:

Dostál – Jemelka Jak., Čtvrtníček, Mackovik, Král – Koplík, Boucník, Dostál – Němec, Mohapl, Zehnálek.

Střídali: Stavěl, Zlámal

Hodnocení:

Utkání v Dubu vůbec nevím jak hodnotit. Navázali jsme krásně na konec utkání s Beňovem a v 9. min. prohráváme 0-2. Netuším čím to je a už vůbec nevím co s tím dělat, protože buď máme katastrofické vstupy nebo konce zápasu. Bavíme se o tom pořád dokola v šatně, ale nevede to vůbec k ničemu!!! První půli hodnotit nebudu, udělejte si o tom úsudek sami, já tohle nezažil nikdy jako hráč, ani jako rozhodčí a snad ani jako divák. Byli jsme jak fackovací panák. Večer doma po zápase jsem si říkal, jestli nenavštívit v týdnu psychologa, protože to, jak se 11 lidi dokáže během 15. minut zlepšit, prostě asi sám bez pomoci odborníka nepochopím. Proběhla dvě střídání, pár změn v rozestavení, a na hřišti bylo jiné mužstvo. Chtěl bych za druhý poločas pochválit všechny, ale obzvlášť střídající hráče Míru a Rádesa. Byli u třech že čtyř vstřelených branek a jejich výkon nám hodně pomohl. A v neposlední řadě Pavla Němce, který na 5 vstřelených branek v sezóně potřeboval 6 šanci. Kéž by někteří byli alespoň z poloviny produktivní ve svých šancích jako je on. Osobně jsme zvědavej, co jsme schopni ukázat příští týden proti Kovalovicím, tenhle zápas už totiž půjde překonat jen těžko 😂 díky všem za druhej poločas

28.8.2022 FC Želatovice ‚B‘ – Beňov 3:2 (1:0)
Góly:  Mohapl, Tomek Š., Němec
Sestava:

Dostál – Koplík, Čtvrtníček, Mackovik, Jemelka S. – Rychlík, Tomek Š., Tomek K. – Němec, Mohapl, Braun.

Střídali: Dlouhý, Stavěl, Boucník, Klimek, Král

Hodnocení:

Utkání s Beňovem hodnotím i na slabší závěr jako velmi povedené. Předváděna hra, poslední dva zápasy, za mě už splňuje parametry A třídy. Myslím si, že čím větší počet utkání budeme hrát, tím budeme ještě silnější. Dnešní zápas se musel líbit i divákům, spousta krásných akci, hodně šanci, tak si to já představuji. Dnes žádná kritika ode mě nebude, hráli jsme jako tým, a taky jako tým vyhráli, proto nebudu dnes psát nejlepšího hráče, i když Max by si to zasloužil. Díky Vám za dnešek chlapci

21.8.2022 FC Želatovice ‚B‘ – HFK Olomouc ‚B‘ 3:4 (1:0)
Góly:  Braun 2x, Němec
Sestava:

Sedlařík – Stavěl, Koplík, Jemelka Jak., Jemelka S. – Rychlík, Tomek Š., Boucník – Němec, Mohapl, Braun.

Střídali: Dlouhý, Zlámal, Schropfer, Dostál, Tomek K.

Hodnocení:

Hodnocení utkání s HFK je pro mě těžké. Podle mě jsme hráli zatím s nejsilnějším soupeřem, ale taky jsme předvedli nejlepší výkon. Jak říkám, máme velmi mladý tým, kterému chybí zkušenosti z těžkých zápasu. Zde se to podle mě projevilo v celé kráse. Je potřeba se z těchto chyb poučit a příště se jich vyvarovat. Mrzí mě ztráta tři bodů, těší mě ale nasazení a převedena kvalita hry. Pokud navážeme na předvedenou hru, Beňov porazíme. Nejlepší hráč – Koplajz

13.8.2022 Chvalkovice – FC Želatovice ‚B‘ 3:1 (2:1)
Góly:  Němec
Sestava:

Dostál – Král, Koplík, Čtvrtníček, Jemelka Jak. – Tomek K., Tomek Š., Mohapl – Němec, Skopal, Jemelka S.

Střídali: Boucník, Stavěl, Zlámal, Herman, Schropfer

Hodnocení:

Nebudu se rozepisovat, protože to prej bylo minule dlouhé, takže jen v kostce. Prohrát se může, na tom nic není…. Ale pokud nebudeme k zápasu přistupovat hned od začátku jak máme, už od rozcvičky, tak těch proher bude víc než výher, to snad nechceme. Je potřeba si uvědomit, že tohle už fakt není B třída, kde se přijde na zápas a vyhraje se 5-0 s výkonem na půl plynu. A třída už je soutěž, kde je potřeba k tomu přistupovat zodpovědně. V kostce – prvních 15 minut katastrofa….. Mohlo to být 4- 0 nebo 5-0 pro domácí. Od Dostyho chycené penalty jsme lepším týmem a snižujeme. Líbí se mi Vaše nasazení, jste agresivní, důrazní, napadáte, klobouk dolů, chybělo jen vyrovnat. Druhý poločas už domácí hrají takticky dobře, kouskuji, my se po úvodních 10. minutách přizpůsobujeme a vlastně za celých 45 minut už šanci nemáme. Nevím, jak jste to citlivý, ale mně přišlo, že jsme odešli fyzicky…… Zápas jsme si prohráli v úvodu zápasu, i když se o tom bavíme v šatně, což je škoda. Od 15. do 60. min. jste hráli opravdu jak z partesu, radost se dívat, bohužel, bylo to tentokrát málo. S HFK chci na hřišti vidět kluky, co chtějí vyhrát, bude to pro vývoj sezóny hodně důležitý zápas, tak se na to nachystáme, já Vám věřím, strašně moc. Nejlepší hráč – Dosty.

7.8.2022 FC Želatovice ‚B‘ – Bělkovice – Lašťany  3:1 (3:0)
Góly:  Jemelka, Skopal 2x
Sestava:

Dostál – Koplík, Mackovik, Čtvrtníček, Jemelka Jak. – Tomek K., Tomek Š., Mohapl – Němec, Skopal, Jemelka S.

Střídali: Král, Stavěl, Klimek, Zlámal, Herman, Schropfer

Hodnocení:

Vstup byl excelentní, až na malé zaváhání hned v první minutě. Hosty přehráváme, brzy dáváme pěkné branky a utkání máme pod kontrolou. Za stavu 3-0 se snažíme poločas pouze dohrát, za což nás hosté mohli 2x potrestat. Je potřeba si uvědomit, že i za stavu 3-0 musíme hrát naplno dal, pokusit se vstřelit další branky a soupeře zlomit úplně. Vstup do druhé půle se nám vůbec nepovedl, opět tam hosté měli šance, které si, ale v drtivé většině utkání nevytvořili sami, nýbrž těží pouze z našich, někdy opravdu laxních individuálních chyb, což se nám mohlo prvních patnácti minutách druhé půle vymýtit. Naštěstí jsme přežili úvodní nástup Bělkovic bez úhony, pak se hra uklidnila a vše směřovalo ke spokojenosti nás všech ke konci. Mrzí mě jen, že z několika velkých šanci už se trefili pouze hosté, že jsme ještě nějakou branku nepřidali. Za převedeny výkon jsme si určitě výhru zasloužili, osobně bych byl rád, kdybychom udrželi nastavené tempo a styl hry po celý zápas, ne jen v určitých fázích utkání. Pokud se budeme v soutěži prezentovat hrou z úvodu utkání, tak vytyčeny cíl, 5. místo tabulky, je víc než reálný. Za první poločas bych chtěl pochválit Šimona Tomka, který toho odpracoval hodně, škoda jeho zranění, snad to nebude na dlouho. Ve druhé půli pak zaslouží pochvalu Vojta Skopal, kdy po stažení z hrotu na pozici osmičky hrál excelentně a hodně nám pomohl se srovnáním sil na hřišti. Za celý zápas pak jednoznačně chválím Jakuba Jemelku. Ten si po celý zápas držel vysoký standard bez nějakých větších výkyvů a samozřejmě výborně chytajícího Dostyho, který hasil několik velmi dobrých šanci soupeře.
Chtěl bych poděkovat všem, co se na zápase podíleli, od Matuše, který mi otevřel šatnu 😂, přes kluky co mi pomáhají na mém začátku( Jema, Vlasta, Peťa),vedení klubu za šanci trénovat tento skvělý tým, divákům, že jich přišlo tolik, rozhodčím za převedeny výkon a především Vám kluci, za předvedenou hru, krásné akce a super zážitek z fotbalu. Snad tohle všechno potvrdíme za týden ve Chvalkovicích.