Utkání v Dubu vůbec nevím jak hodnotit. Navázali jsme krásně na konec utkání s Beňovem a v 9. min. prohráváme 0-2. Netuším čím to je a už vůbec nevím co s tím dělat, protože buď máme katastrofické vstupy nebo konce zápasu. Bavíme se o tom pořád dokola v šatně, ale nevede to vůbec k ničemu!!! První půli hodnotit nebudu, udělejte si o tom úsudek sami, já tohle nezažil nikdy jako hráč, ani jako rozhodčí a snad ani jako divák. Byli jsme jak fackovací panák. Večer doma po zápase jsem si říkal, jestli nenavštívit v týdnu psychologa, protože to, jak se 11 lidi dokáže během 15. minut zlepšit, prostě asi sám bez pomoci odborníka nepochopím. Proběhla dvě střídání, pár změn v rozestavení, a na hřišti bylo jiné mužstvo. Chtěl bych za druhý poločas pochválit všechny, ale obzvlášť střídající hráče M. Zlámala a R. Stavěla. Byli u třech že čtyř vstřelených branek a jejich výkon nám hodně pomohl. A v neposlední řadě Pavla Němce, který na 5 vstřelených branek v sezóně potřeboval 6 šanci. Kéž by někteří byli alespoň z poloviny produktivní ve svých šancích jako je on. Osobně jsme zvědav, co jsme schopni ukázat příští týden proti Kovalovicím, tenhle zápas už totiž půjde překonat jen těžko. Díky všem za druhý poločas