11. SO 12.10. 15:00 Želatovice – Olešnice
12. NE 20.10. 14:30 Uničov B – Želatovice
13. SO 26.10. 14:30 Želatovice – Postřelmov
14. NE 03.11. 14:00 Velká Bystřice – Želatovice

31.08.2024Želatovice – Prostějov B2:1 (1:0)
Sestava:

Čech – Calábek, Dlouhý, Bubeník, Goldemund – Matušík, Chudoba M., Král – Braun, Čtvrtníček, Rybka

Střídali: Herman, Dvořák M., Chudoba K., Dvořák D., Krejčíř

Hodnocení:

Jsem rád, že se mám konečně konsoliduje kádr a kluci se mi vrací z dovolených a po zraněních. V zápase byl velký rozdíl mezi prvním a druhým poločasem. První poločas jsme hráli velmi dobře, myslím si, že jsme soupeře přehrávali, velmi dobře a vysoko napadali a hráli hodně na míči. Druhý poločas jsme od toho ustoupili, zbytečně znervózněli, měli “roztrhané” hřiště místo, abychom byli více kompaktní. Soupeř byl v této fázi lepší a využíval prostorů, které jsme jim nechávali. Musíme takový zápas zvládnout lépe, zkušeněji. Za první poločas palec nahoru, druhý poločas si musíme vyříkat a někteří kluci musí dotrénovat manko, které mají. Bylo vidět, že druhá půle jim docházela šťáva!

Jiří Jemelka, trenér

25.08.2024Dolany – Želatovice3:1 (1:0)
Góly: Boucník
Sestava:

Čech – Rybka, Koplík, Bubeník, Krejčíř – Calábek, Dlouhý, Čtvrtníček – Braun, Dvořák M., Goldemund

Střídali: Boucník, Pistovčák, Němec, Dvořák D.

Hodnocení:

Jeden z nejhorších výkonu FC Želatovic pod mým vedením. Vše začíná tím, že vzhledem k mnoha absencím, musí někteří hráči jít hrát v sobotu za B mužstvo a v neděli od začátku za A mužstvo a končí mdlým dnešním výkonem. První poločas ještě maličko snesl měřítko, hlavně poslední 15 minut první půle, ale druhý poločas už to byl zmar a jeden z nejhorších výkonu za dlouhou dobu. Na moji hlavu padá absolutní nevyužívaní meziprostor, na kterém je náš fotbal postaven a musíme na tom daleko více zapracovat. Musime vzchopit, někteří kluci by měli pochopit, že fotbal je kolektivní hra a musí mít vůči týmu zodpovědnost! Musíme ustálit sestavu a začít hrát více srdcem, než jen fotbalovostí.

17.08.2024Želatovice – Jeseník1:1 (0:0)
Góly: Koplík
Sestava:

Čech – Rybka, Koplík, Bubeník, Matušík – Calábek, Král, Chudoba M. – Braun, Čtvrtníček, Goldemund

Střídali: Dvořák D., Dvořák M., Ťapťuch, Pistovčák, Krejčíř,

Hodnocení:

Věděli jsme moc dobře, že i když Jeseník minulé kolo výrazně prohrál, bude to velmi silný soupeř a to se potvrdilo. První poločas byl z naši strany velmi dobrý, kvalita na míči, kombinační hra, ale co nás trápilo bylo špatné točení těžiště hry. V poločase jsme si to řekli, chtěli na tom zapracovat, ale vůbec se nám to nepodařilo. Nedokázali jsme se dostat do tempa a Jeseník byl v úvodních minutách druhého poločasu lepší. Utkání se lámalo okolo cca 65. minuty, kdy jsme měli dvě velké šance, neproměnily je a během chvilky dostali z brejkové situace gól na 1:0. My se poté tlačili za vyrovnáním, Jeseník využíval našich oken v obraně, ale nakonec se nám v poslední minutě podařilo vyrovnat. Pořád se bijeme s na můj vkus opravdu velkým počtem zraněných, plus nám těsně před zápasem vypadl další jeden z klíčových hráčů. Proto bych chtěl kluky pochválit, jak bojovali až do konce. Na druhou stranu, velké zamyšlení nad tím, proč jsme měli tak hluchou pasáž v úvodu druhého poločasu! Chtěl bych i vyzvednout hru soupeře, který přijel hrát velmi dobrý, kombinační fotbal.

10.08.2024Bělotín – Želatovice2:2 (1:1)
Góly: Čtvrtníček 2x
Sestava:

Čech – Rybka, Dlouhý, Bubeník, Krejčíř – Calábek, Král, Chudoba M. – Zehnálek, Čtvrtníček, Goldemund

Střídali: Zezulka, Braun, Skopal, Němec

Hodnocení:

Dnešní zápas se mi z hlediska fotbalu moc nelíbil. Spíše bojovné, takové rozhárané utkání. Bělotín začal velice dobře, v tempu, agresivně nás dostudoval, bylo vidět, že jsou nás velice dobře nachystáni. Prvních 25 minut byli jasně lepší a zaslouženě vedli 1:0, i když si myslím, ze branka padla z ofsajdu. My se po této pasáži zvedli, hru srovnali a takto to bylo až do konce zápasu. Dali jsme v druhé půli vedoucí gól, ale myslím, ze zápasu prostě slušela remíza a tak to také skončilo. Pořád nejsme kompletní, je období dovolených, máme nějaké kluky zraněné, plus v tomto zápase se k nim další 3 kluci přidali. Ale věřím, že už to bude jen lepší.

03.08.2024Želatovice – Rapotín3:0 (1:0)
Góly: Dlouhý, Čtvrtníček, Chudoba M.
Sestava:

Čech – Rybka, Dlouhý, Bubeník, Matušík – Calábek, Král, Chudoba M. – Zehnálek, Čtvrtníček, Goldemund

Střídali: Koplík, Dvořák M., Chudoba K., Němec, Pistovčák

Hodnocení:

První ostrý zápas v nové sezóně, proti soupeři, od kterého člověk neví, co čekat, vzhledem k pohybům hráčů v jeho týmu. Nemohl jsem říct, ze se nám letní příprava povedla a jsem rád, že kluci přepli z toho přípravného “módu” do ostrého a od začátku to bylo znát. Šli jsme si od úvodu za vítězstvím, velmi dobře jsme v podstatě celý zápas drželi míč a dařilo se nám hrát naši hru. Škoda jen, že jsme v první půli nevyužili dalších šanci a nešli do poločasu s větším vedením. Velmi dobře nám zahrála středová osa, ale musím dnes pochválit fungování celého týmu. Každopádně, je to první zápas, musíme se kvalitně nachystat na další, těžké utkání , s velmi dobrým soupeřem!