V dalším přípravném utkání přivítalo naše Áčko soupeře z Kroměříže. S nadstandartním soupeřem se popral se ctí a k vidění byl krásný zápas z obou stran, který nakonec Kroměříž vyhrál 3:5.

Sestava:

Čech – Calábek, Rybka, Dlouhý, Krejčíř – Král, Rychlík, Matušík – Zehnálek, Čtvrtníček, Braun

Střídali: Zezulka, Ťapťuch, Koutný, Koplík, Pistovčák, Goldemund

Hodnocení:
Dnes jsme nastoupili proti mlademu a velmi kvalitnímu soupeři. Začátek utkání jsme se trochu hledali, vzivali se do systému hry, který nám haproval a když se k tomu přidala kvalita Kroměříže, tahali jsme za kratsi konec. Po cca 25 minutách si to dle mého více sedlo, hra se vyrovnala, ale porad jsme měli vysokou ztrátovost a nedohrání nebezpečných situaci. Druhy poločas šlo na hřiště 6 dalších kluku a určitě jsme tento poločas i přes tyhle změny nepropadli, ba naopak nektere věci tam byly zábrany rychle, do kvality a soupeři jsme se v určitých pasážích hry dokázali vyrovnat. Vůbec z prohry 5:3 nedělám vědu, aspoň vidíme, na čem pracovat a jdeme dal.. hlavně klid a dobře trénujme