Fotbalová akademie FC ŽELATOVICE

Klub FC ŽELATOVICE se rozhodl změnit svoji filozofii a strategii výchovy a fungování mládežnických mužstev a založil Fotbalovou akademii FC ŽELATOVICE

O akademii

 Vzhledem k tomu, že v současné době prakticky všechna mužstva našeho oddílu hrají krajskou soutěž, je kvalitní výchova mládeže nedílnou součástí fungování celého klubu.

Nároky na výchovu mládeže neustále stoupají a je nutností a zároveň naší povinností tento trend následovat. Věříme, že sportovní zázemí je tím nejlepším počátkem výchovy a správných fotbalových návyků u všech mládežnických kategorií.

FC ŽELATOVICE je klub, který má jedno z nejlepších sportovních zázemí v okr. Přerov. Máme k dispozici tři kvalitní travnatá hřiště z nichž jedno je osvětlené. Na těchto hřištích také probíhají všechny tréninky a zápasy.

Jako důležité považujeme také kvalitní materiálové zabezpečení hráčů, kde s námi spolupracuje italská firma LEGEA, která nám dodává vybavení (dresy, balóny, treninkové pomůcky atd.)

Díky spolupráci FC ŽELATOVICE se svými sponzory a partnery nevybírá od svých hráčů klub žádné měsíční příspěvky.

Naši nejmladší hráči mohou navštěvovat také místní školu ZŠ Želatovice, ve které bude postupně výuka obohacena o hodiny tělesné výchovy se zaměřením na kopanou a to nad rámec výuky.

Jsme přesvědčeni, že sportovní zázemí je tím nejlepším počátkem výchovy. Předpokládáme také možnost získání nejen státních dotací, ale i dotací krajských, případně z fondů Evropské unie a mezinárodní fotbalové federace FIFA. Ta podobné projekty výrazným způsobem ovlivňuje a podporuje.

Sledováním nejmodernějších trendů se budeme snažit v naší Fotbalové akademii Vašim dětem osvětlit základy jedné z nejkrásnějších her světa. Věříme, že zábavnou a odbornou přípravou můžeme dětem dát radost z pohybu a zároveň z nich vychovávat správné sportovce, ale co je to nejpodstatnější, správné a slušné lidi, pro které se stane sport nedílnou součástí jejich života.

Nástrahy současného moderního života jsou pro děti velmi nebezpečné. Nechceme, aby se heslo „Kdo si hraje nezlobí“ stalo pouhou frází. I proto se chceme zapojit do akce „stop drogám“ a akce „fair play“.

Náš názor spočívá v přesvědčení, že ne z každého mladého fotbalisty asi bude reprezentant, ale z každého Vám chceme pomoct vychovat slušného a dobrého člověka.

Pokud jste alespoň trochu přesvědčeni o tom, že Váš syn má zájem o fotbal a nechcete promarnit jeho talent, přiveďte ho k nám.

Proč na akademii

Fotky z minulé akademie

Přehrát video z akademie

2500 Kč/ březen 2022

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed to eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore
Cena obsahuje:

Kontakty - Fotbalová akademie

 

Trenéři:

dorost:

Jiří Glír

+420 604 247 234

jiri.glir@centrum.cz

st. žáci:

Petr Caletka

+420 739 249 290

p.calda@seznam.cz

ml. žáci:

Karel Ťapťuch

+420 737 832 218

kareltaptuch@seznam.cz

st. přípravka:

Michal Škuta

+420 739 431 436

skutys.jana@seznam.cz

ml. přípravka:

Jakub Matušík

+420 725 269 145

skutys.jana@seznam.cz